Hallitus

Charlotta Widén, puheenjohtaja
2017-2019
Kukkakauppa Ölander
Korkevuorenkatu 2 B
00140 Helsinki
gsm 0440 779925
charlotta@kukkaolander.fi
charlotta.widen@skklhelsinki.fi
www.kukkaolander.fi

Varsinaiset jäsenet

Helena Rasinen, rahastonhoitaja
2016-2018
Kukkakauppa Anemone
Sandkullantie 29
10900 Hanko
gsm 0400 845826
helena.rasinen@skklhelsinki.fi
helena.rasinen@gmail.com

Hanna Kurtti, sihteeri
2016-2018
Floranna
Runeberginkatu 30
00100 Helsinki
hanna.kurtti@skklhelsinki.fi

Minna Penttala
2016-2018
Penttala Floral Design
gsm 040 5497874
minna.penttala@skklhelsinki.fi
www.penttalafloral.fi

Sirje Varm
2017-2019
Etelärannan Kukka Studio
gsm 046 8106252
sirje.varm@skklhelsinki.fi
www.etelarannankukka.com

Varajäsenet

Leila Alamiekkaoja
2017-2018
Rauduskuja 8
11130 Riihimäki
gsm 040 5232127
leila.alamiekkaoja@skklhelsinki.fi

Tarmo Noormets
2017-2018
Tmi Tarmo Noormets
gsm 050 5493467
tarmo.noormets@skklhelsinki.fi

Yhdistyksen virallinen postiosoite:

Suomen Kukkakauppiasliitto ry:n Helsingin piiri ry
Helena Rasinen
Sandkullantie 29
10900 Hanko
tilinumero: FI75 4055 0010 1297 87

Käyntiosoite:

Tukkutori, Vanha Talvitie 10C

Suomen Kukkakauppiasliitto ry