Hallitus vuodelle 2020-2021

Minna Uusi-Simola, puheenjohtaja
2019-2020
p.  040 5313 330 tai 044  714 3741
minnauusisimola@gmail.com
minna.uusi-simola@tts.fi

Maria Hämäläinen, varapuheenjohtaja
2020-2021
Homen In Garden
maria@homeingarden.fi

Helena Rasinen, rahastonhoitaja
2019-2020
Kukkakauppa Anemone
Sandkullantie 29, 10900 Hanko
p. 0400 845 826
helena.rasinen@gmail.com

Elina Kapiainen, sihteeri
2019-2020
elina@perhekapiainen.fi

Anne Kataikko
2019-2020
Kirkkonummen Kukka-ja Hautauspalvelu
kukkakauppa@kirkkonummenkukka.fi

Susanne Nicol
2020-2021
Eiran Kukkakioski
susanne.ylonen@gmail.com

Lea Laitinen-Ålander
2020-2021
lea.laitinen@hotmail.com

Saara Kärkkäinen, varajäsen
2019-2020
Kukkia By Saara
kukkiaby.saara@gmail.com

Kirsi Martin, varajäsen
2019-2020
Ihana Kukkanen Kauniainen Oy

Yhdistyksen virallinen postiosoite:

Suomen Kukkakauppiasliitto ry:n Helsingin piiri ry
Helena Rasinen
Sandkullantie 29
10900 Hanko
tilinumero: FI75 4055 0010 1297 87

Käyntiosoite:

Tukkutori, Vanha Talvitie 10C

Suomen Kukkakauppiasliitto ry